Obozy jeździeckie dla dorosłych i studentów

Zapraszamy na dziesięciodniowe wędrowne obozy jeździeckie dla dorosłych, w terminach od 17 sierpnia do 27 sierpnia oraz od 31 sierpnia do 10 września.
Koszt turnusu wynosi 1'690.00 PLN (jeden tysiąc sześćset dziewięćdziesiąt złotych i zero groszy) brutto.
Obóz wędrowny dla dorosłych to połączenie pobytu stacjonarnego w naszym Pałacu Dwór Nawino oraz rajdów konnych szaklami konnymi – nie tylko pojezierza drawskiego. Dziennie wędrujemy konno od około 25 do 40 kilometrów, wierzchem z dwugodzinnymi popasami nad jeziorem Byszyno lub nad rzeką Mogilicą i rzeką Parsętą oraz popasami w ciekawych dworskich parkach lub bukowych lasach, aby zakończyć dzienną wędrówkę obozowiskiem pod namiotami z ogniskiem i kolacją z kociołka.
Po zakwaterowaniu Gości, już pierwszego dnia po przyjeździe dopasowujemy konie do jeźdźców na ujeżdżalni i wyjeżdżamy w teren w nasze piękne okolice. Po powrocie czeka na nas kolacja, przy której omawiamy kolejne dni naszych wędrówek.

Zazwyczaj spędzamy kilka dni w naszej bazie, eksplorując unikalne tereny w odległości do 25 kilometrów od naszej bazy jeździeckiej oraz kilka dni na dłuższej wędrówce z popasami i noclegami w terenie.

Istnieje również możliwość doskonalenia dosiadu oraz wstępnych elementów ujeżdżeniowych i małych skoków. Nasze konie są przygotowane do rajdów konnych jak i do pracy na ujeżdżalni (poziom kl. L).

Dwór Nawino to gospodarstwo agroturystyczne o wysokim standardzie, pełne pamiątek historycznych i zbiorów muzealnych z minionych epok. Gwarantujemy Państwu pełną obsługę hotelową, śniadanie, drugie śniadanie i obfitą obiadokolację przy kieliszku dobrego wina...

Podczas wędrówek zobaczymy sarny, daniele, być może jelenie, dziki i żurawie, będziemy eksplorować stare parki dworskie, Pałace i Dwory naszego środkowego pomorza.

Serdecznie zapraszamy do naszej wyjątkowej Krainy!

DWÓR NAWINO

JAZDY KONNE I WĘDRÓWKI KONNE

POZOSTAŁE ZDJĘCIA ZWIĄZANE Z NASZYMI KOŃMI